Cordyceps – niezastąpiony suplement dla kierowców

Cordyceps – niezastąpiony suplement dla kierowców

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Kierowcy zawodowi oraz osoby spędzające dużo czasu za kierownica są w szczególny sposób narażone na występowanie chorób związanych z siedzącą a przy tym wymuszoną postawą ciała. Dodatkowo praca kierowcy wymaga nieustającej koncentracji i obserwacji sytuacji na drodze. To wszystko wpływa na duże zmęczenie i przeciążenie układu mięśniowo-szkieletowego. Dobrym suplementem wspierającym lepszą kondycję psychofizyczną kierowców jest cordyceps.

Czym jest cordyceps?

Cordyceps to grzyb, który naturalnie występuje wyłącznie na Wyżynie Tybetańskiej. Jego prozdrowotne właściwości są znane od wieków. Mieszanki ziołowe z cordycepsem do dnia dzisiejszego z powodzeniem wykorzystuje się w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie. Sam cordyceps dzięki licznym badaniom naukowym został bardzo dobrze poznany a jego właściwości prozdrowotne dobrze zweryfikowane i udowodnione. Cordyceps dzięki zawartości substancji aktywnych biologicznie posiada właściwości immunostymulujące. Oznacza to, że wspiera układ odpornościowy do bardziej wydajnej pracy. Dodatkowo badania pozwoliły na potwierdzenie, że cordyceps wpływa na regulację poziomu glukozy we krwi, zwiększa pojemność płuc a także jest pomocy w terapii niektórych nowotworów. 

Dlaczego cordyceps może być pomocny dla kierowców?

Jedną z bezspornych właściwości cordyceps jest zwiększenie wytrzymałości fizycznej. Cecha ta wykorzystywana była początkowo jako wsparcie dla sportowców. Regularne zażywanie cordycepsu zwiększa wytrzymałość fizyczną, co stanowi bardzo ważny aspekt dla kierowców.  Innymi słowy cordyceps sprawia, że godziny spędzone za kierownicą nie będą generowały silnego zmęczenia.

Dodatkowo cordyceps wspomaga koncentrację więc kierowcom łatwiej jest skupić uwagę na sytuacji na drodze bez odczuwania znużenia. 

Uzyskanie tych pozytywnych efektów wymaga regularnego zażywania produktu przez okres około 45 dni. Cordyceps Trzy Klejnoty Feniks Fohow to suplement, który każdy zawodowy kierowca powinien wprowadzić na stałe do swojej diety by zniwelować niekorzystne skutki wynikające z charakteru pracy.

Przy tej okazji warto wspomnieć Perły Księżniczki, które również są dobrodziejstwem tradycyjnej medycyny chińskiej.

Redakcja

Related Posts

Problemy z widzeniem na odległość – co warto wiedzieć?

Problemy z widzeniem na odległość – co warto wiedzieć?

Rehabilitacja – kiedy należy się na nią udać?

Rehabilitacja – kiedy należy się na nią udać?

Co to jest proteinowa odżywka do włosów?

Co to jest proteinowa odżywka do włosów?

Na co jest dobra nalewka z kwiatów czarnego bzu z miodem?

Na co jest dobra nalewka z kwiatów czarnego bzu z miodem?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =