Gdzie kupić kształtki i złączki GEBO?

Gdzie kupić kształtki i złączki GEBO?

Produkty, które są niezbędne podczas łączenia rur stalowych bez spawania i nacinania gwintu sprawdzają się podczas budowy czy serwisu wielu instalacji. Jednymi z lepszych tego typu produktów są te pochodzące z firmy Gebo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat złączek Gebo oraz tego, gdzie najkorzystniej jest je kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

 

Złączki zaciskowe z żeliwa ciągliwego Gebo!

Sam materiał, czyli żeliwo ciągliwe, z którego są wykonywane złączki Gebo posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest to materiał, który odporny jest na korozję. I właśnie z tego względu może sprawdzać się w instalacjach wodnych, wodociągowych, a ze względu na to, że jest odporny na wysoką temperaturę, sprawdzi się także w instalacjach grzewczych. Poza tym złączki Gebo odporne są na ścieranie, zwiększenie własności mechanicznych, polepszenie własności fizycznych.

Wiele osób myśląc o żeliwie, ma przed oczyma żeliwne patelnie czy grzejniki. Idąc dalej w tym kierunku, praktycznie każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że produkty, które są wykonane z żeliwa ciągliwego są trwałe, wytrzymałe i tak naprawdę dobrze spełniają swoje zadanie.

złączki gebo

Dlaczego warto postawić na opaski i obejmy Gebo?

Sama marka Gebo znana jest w Europie od roku 1936. Dziś produkty tej marki uznawane są przez fachowców, instalatorów, wykonawców jako jedne z lepszych dostępnych na rynku. Producent dokłada wszelkich starań, aby każdy produkt sygnowany jego marką był wykonany nie tylko z najlepszej jakości materiałów, ale także z dbałością o każdy detal wykończenia.

Marka Gebo jest synonimem niezawodności, zaufania oraz przewidywalności. Produkty tej marki są podzielone na kilka kategorii względem zastosowania. Jednymi z częściej wybieranych są żeliwne złączki Gebo Quick. Są to złączki zaciskowe przeznaczone do łączenia odcinków instalacji wodnych. Złączki Gebo cechuje uniwersalność, dzięki nim można z łatwością łączyć odcinki rur ze stali, stali ocynkowanej, rur stalowych, czarnych, a także rur PE.

Dzięki złączkom Gebo instalator jest w stanie w sposób bardzo szybki połączyć systemy instalacji stalowych z nowoczesnymi, zbudowanymi z polietylenu. Mechanizm zaciskowy, w który wyposażone są te złączki Gebo, jest gwarantem szczelnego połączenia, a także i wygodnego montażu w trudnodostępnych miejscach. Dzięki tak skonstruowanemu systemowi eliminowany jest system spawania i gwintowania. Warto pamiętać także o tym, że tylko oryginalne opaski, kształtki, złączki Gebo gwarantują bezpieczeństwo w instalacjach.

 

Gdzie korzystnie kupić złączki i kształtki Gebo?

Oryginalne złączki Gebo w przystępnych cenach kupić można w hurtowni hydraulicznej z Bydgoszczy Proterm. To właśnie w tym miejscu znajdują się obejmy, opaski, złączki, kształtki Gebo różnych serii, które właśnie tam dostępne są w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach!

Redakcja

Related Posts

Jakie korzyści przynosi instalacja rekuperacji w domu?

Jakie korzyści przynosi instalacja rekuperacji w domu?

Znaczenie prawidłowego projektowania instalacji wodno-kanalizacyjnych w Bydgoszczy

Znaczenie prawidłowego projektowania instalacji wodno-kanalizacyjnych w Bydgoszczy

Poradnik jak zorganizować wnętrze!

Poradnik jak zorganizować wnętrze!

Oczyszczacz powietrza marki Sanjo OP-012

Oczyszczacz powietrza marki Sanjo OP-012

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + 14 =